Gen.G GOLD wygrał nagrodę Third Person Perspective na PGI 2018. Po kilku napiętych odcinkach z zwycięzcami drugiego miejsca Team Liquid, udało im się zabezpieczyć miejsce nr 1 dowodzącą przewagą 605 punktów. GOLD otrzymuje pierwszą nagrodę w wysokości 400 000 USD, a MVP zespołu, EscA, wygrywa dwie nagrody o wartości 10.000 $ sponsorwane przez Intela. Ogromne gratulacje dla Gen.G GOLD!

O ile walka o pierwsze miejsce była dość wymagająca, niektórzy twierdzą, że prawdziwa bitwa dotyczyła drugiego i trzeciego miejsca. Team Liquid, Welcome to South Georgo, OMG i Pittsburgh Knights, wszyscy ciężko walczyli w ostatnich rundach, aby zdobyć i utrzymać miejsca gwarantujące pozostałe nagrody finansowe.. Ostatecznie, Team Liquid utrzymał się na drugim miejscu, mając zaledwie 40 punktów więcej w stosunku do WTSG.

Ale PGI 2018 jeszcze się nie skończyło! Te same drużyny zmierzą się w sobotę i niedzielę w pierwszej rundzie turnieju FPP, a w piątek będziemy mieli okazje obejrzeć PGI Charity Showdown, w której popularni strimerzy tacy jak Shroud, Ninja i DrDisRespect dołączą do niektórych z profesjonalnych zawodników i zawalczą o kolejną pulę nagród o wartości 1 miliona USD dla wybranej przez siebie organizacji charytatywnej.

PODZIEL SIĘ